Jeśli cierpisz z powodu nieprawidłowej budowy warg sromowych czy łechtaczki, miewasz problem z odczuwaniem satysfakcji w życiu erotycznym spowodowany modyfikacjami albo deformacjami widocznych na zewnątrz elementów układu płciowego lub, ze względów estetycznych, masz ochotę zmienić kształt miejsc płciowych – medycyna estetyczna ma dla szereg propozycji, jakie w łatwy sposób rozwiążą Twoje bolączki i wydatnie poprawią jakość życia.

Laser endowaginalny – dla kogo?

Jedną z bardziej interesujących propozycji ginekologii plastycznej jest stosowanie lasera, czyli mało inwazyjnej techniki dopochwowej. Leczenie ze stosowaniem tego lasera polecany bywa w wypadku niwelowania zespołu rozluźnienia pochwy, plastyki warg sromowych, jak również w wypadku innych nieprawidłowości. Aphrodite jest używany też dla rozwiązania odmiennych problemów ginekologicznych – szczegóły planowanego zabiegu i sposób jego dopasowania do indywidualnej sprawy ustalane będą w momencie pierwszej wizyty ginekologicznej.

Wyniki zabiegu potrafią przerosnąć założenia, bowiem powoduje on powrót prawidłowego odczynu pochwy, zwiększa jej wilgotność, zwiększa doznawanie przyjemności seksualnej oraz redukuje problemy związane z zdarzającym się nietrzymaniem moczu.

Ogólna część leczenia może być w zasadzie niedokuczliwa oraz niezwykle sprawna, Etap powrotu do normalnego funkcjonowania, względem klasycznych metod jest bardzo króciutki, a brak komfortu z nim połączony – nieduży.

Jak wygląda zabieg?

Pełen zabieg trwa najwyżej kwadrans i jest całkowicie bezbolesny. Polega on na wprowadzeniu do pochwy wiązki specjalnego lasera, który wywołuje skurczenie i stymulację włókien kolagenowych. Daje to nadzieję na lepsze funkcjonowanie i usztywnienie ścianki pochwy, poprawia ustawienie cewki moczowej oraz obkurcza mięśnie macicy, a dzięki temu – przywraca normalne działanie naszego narządu.
Efektem może być polepszenie komfortu funkcjonowania jak również psychologicznej trwałości, oraz radości życia.
Bezpośrednio po zabiegu możliwy jest natychmiastowy powrót do codziennych czynności.

Odwiedź:

Ginekolog-Michalik.pl

Trapi Cię kłopot z częstym nietrzymaniem moczu, odczuwasz takie objawy jak suchość pochwy, jej stany zapalne, dyskomfort w trakcie stosunku, swędzenie lub pieczenie? Przechodzisz menopauzę i zauważasz rosnące kłopoty w czerpaniu przyjemności w stosunkach płciowych? Chciałabyś poprawić wygląd warg sromowych? Masz problem z akceptacją wyglądu własnych miejsc intymnych? Jeśli tak to rozważ zabieg Aphrodite, który w 15 minut potrafi wyeliminować wszystkie bolączki, które do tej pory wydawały się być niemożliwe do rozwiązania.

Categories: Zdrowie

Comments are closed.

En Action 1 podręcz

Szkoła to zmora wielu z nas, jednakowoż dla niektórych jest ...